Potlač bavlnených tričiek

Pri potlači bavlnených tričiek máme na výber viacero možností:
1. Potlač pomocou fólie flex/flock (budeme potrebovať termolis, rezací ploter, fóliu flex/flock) – vhodné na potlač firemných logotypov a grafík – touto technológiou nie je možné potlačiť na tričko napr. fotografiu nakoľko sa grafika musí vyrezať pomocou plotra z jednotlivých farieb fólie flex alebo flock, následna sa prebytočná fólia odstráni a grafika sa nalisuje pomocou plotra na tričko, je možné tlačiť na tričká všetkých farieb, taktiež na mikiny, vetrovky, nylon a podobne, na každý povrch je potrebné použiť inú fóliu
2. Potlač pomocou technológie subliflex (budeme potrebovať termolis, rezací ploter s rezaním kontúr (len v prípade, že budeme chcieť z výtlačku orezať pozadie resp. vytvoriť ľubovoľný tvar potlače, nie len rozmer papiera), sublimačnú tlačiareň, fóliu subliflex) – vhodné potlač tričiek s fotografiami, firemné tričká, tričká s vektorovými motívmi -Požadovanú grafiku vytlačíme na sublimačnej tlačiarni, ak je to potrebné na rezacom plotri orežeme kontúry obrázku a následne nalisujeme na tričko. Touto technológiou je možné potláčať tričká rôznych farieb, mikiny a pod.
3. Sublimačná potlač pomocou sublimačného papiera na bavlnu. (budeme potrebovať termolis, sublimačnú tlačiareň, sublimačný papier na bavlnu buď s práškovou metódou alebo bez) Požadovanú grafiku vytlačíme na sublimačnej tlačiarni a následne nalisujeme pomocou termolisu. Potlač je možné vykonávať, len na biele tričká.
4. Technológia Chromablast – (budeme potrebovať termolis, gélovú tlačiareň sawgrass) je to jedinečná technológia potlače bavlny. Požadovanú grafiku vytlačíme na gélovej tlačiarni a následne nalisujeme pomocou termolisu. Jedná sa o odolnú technológiu vhodnú najmä na potlač vektorovej grafiky. Touto technológiou je možné potláčať len biele tričká
5. Tlač bielym tonerom – (budeme potebovať termolis a laserovú tlačiareň s bielym tonerom) Stačí vytlačiť požadovanú grafiku a nalisovať na tričko. Grafiku už nie je potrebné orezávať na plotri. Touto technológiou je možné potláčať tričká všetkých farieb, mikiny, ale aj pekné povrchy a reklamné predmety.
6. Potlač tričiek sieťotlačou – touto metódou vychádza potlač tričiek najlacnejšie najmä pri veľkých počtoch a potlač je veľmi odolná.